VšĮ Akmenė rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Rasa Penikienė „Metų atradimas“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Nominacija „Metų atradimas“ – Rasa Penikienė
Viešosios įstaigos Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausia bendrosios praktikos slaugytoja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas. Moteris yra labai skrupulinga, atsakinga, savo darbą atliekanti su atsidavimu ir nuoširdumu. Tai žmones, o ypatingai vaikus mylinti asmenybė. Suburianti komandą atsakingiems darbams ir nebijanti atsakomybių dėl Covid-19 viruso infekcijos, kurios plitimo eigoje moteris ypatingai pasižymėjo drąsa ir lyderyste. Dažniausiai poliklinikos varstomos durys yra būtent Rasos kabineto, nes jos reikia visiems.

Kitos mūsų naujienos

GYVENTOJŲ  DĖMESIUI

PRANEŠIMAS APIE VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS AKMENĖS RAJONO PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRO REORGANIZAVIMĄ Vadovaujantis 2023 m. birželio 26 d. Akmenės rajono savivaldybės tarybos  sprendimu reorganizuojama viešoji įstaiga

Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizacijos procesą

Viešosios įstaigos Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir viešosios įstaigos Naujosios Akmenės ligoninės reorganizavimo sąlygų aprašas (toliau – Aprašas) nustato viešosios įstaigos Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir viešosios įstaigos Naujosios Akmenės ligoninės reorganizavimo tikslą, būdą ir tvarką.