VšĮ Akmenė rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Rasa Penikienė „Metų atradimas“

Nominacija „Metų atradimas“ – Rasa Penikienė
Viešosios įstaigos Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausia bendrosios praktikos slaugytoja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas. Moteris yra labai skrupulinga, atsakinga, savo darbą atliekanti su atsidavimu ir nuoširdumu. Tai žmones, o ypatingai vaikus mylinti asmenybė. Suburianti komandą atsakingiems darbams ir nebijanti atsakomybių dėl Covid-19 viruso infekcijos, kurios plitimo eigoje moteris ypatingai pasižymėjo drąsa ir lyderyste. Dažniausiai poliklinikos varstomos durys yra būtent Rasos kabineto, nes jos reikia visiems.

Kitos mūsų naujienos

INFORMACIJA APIE NEMOKAMUS HEPATITO C TYRIMUS

Ši paslauga teikiama asmenims, gimusiems 1945–1994 m. ir nepriskiriamiems rizikos grupei. Apmokama vienam asmeniui suteikta viena paslauga. Anti-HCV testas neatliekamas, jei pacientui jau buvo nustatytas

Sveikiname

Sveikiname poliklinikos darbuotoją Asterą įgijus bakalauro laipsnį.