INFORMACIJA AKMENĖS RAJONO GYVENTOJAMS DĖL COVID-19 IŠTYRIMO

INFORMACIJA AKMENĖS RAJONO GYVENTOJAMS DĖL COVID-19 IŠTYRIMO

Gyventojai nemokamais molekuliniais PGR testais tiriami Naujosios Akmenės mieste, adresu – Žemaitijos g. 6 (VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centras):

KARŠČIAVIMO KLINIKOJE

Akmenės rajono karščiavimo klinikoje – karščiuojantys pacientai, kuriems įtariama koronaviruso infekcija (tik su gydytojo siuntimu). Gydytojo paskyrimu, kartu atliekami ir kiti diagnostiniai tyrimai (plaučių rentgenograma ir/arba kraujo tyrimai).

Patekimą į Karščiavimo kliniką organizuoja šeimos gydytojas ar šeimos gydytojo komandos narys. Karščiavimo klinikos darbo laikas – darbo dienomis nuo 11.30 iki 13.30.

MOBILIAME PUNKTE

Akmenės rajono savivaldybės mobiliame COVID-19 (koronaviruso) ligos tyrimų punkte (pradėjo veikti nuo 2020m. lapkričio 13d.).

KAIP REGISTRUOTIS?

Karštosios linijos telefonu 1808 arba elektroniniu būdu https://1808.lt/ (spauskite ant šios nuorodos).

KAS GALI REGISTRUOTIS?

• Asmenys, kuriems pasireiškė bent vienas ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomas (pakilusi kūno temperatūra, šaltkrėtis, kosulys, gerklės skausmas, pasunkėjęs kvėpavimas);
  • asmenys, kurie dėl lengvos COVID-19 (koronaviruso infekcijos) ligos formos ambulatoriškai gydėsi namuose (registruojami tik su šeimos gydytojo siuntimas);
  • asmenys, kurie grįžo iš užsienio šalių;
  • asmenys, turėję tiesioginį kontaktą su sergančiuoju COVID-19 liga (kontaktus nustato Nacionalinis visuomenės sveikatos centras);
  • profilaktiškai tiriami darbuotojai su specialu kodu (medikai ir socialiniai darbuotojai, išskyrus dirbančius su vaikais).

KOKIA TVARKA?

• Į mobilų punktą atvykite registracijos metu paskirtu laiku. Kitu laiku atvykę ar neprisiregistravę gyventojai nebus aptarnaujami.
  • Atidžiai sekite Jus pasitinkančios darbuotojos nurodymus kortelėse.
  • Su savimi turėkite telefoną su karštosios linijos atsiųsta žinute, kurioje nurodyta mobilaus punkto vieta, atvykimo laikas, registracijos numeris ir asmens dokumentą.

Išsami informacija teikiama tel. Nr. 1808, Akmenės rajono savivaldybės „karštąja linija“ mob.8 683 04 112, el. p. akmenesmp@gmail.com

VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro administracija