Informacija apie vakcinavimą VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centre

Jau turime:
•   Adaptuotų Omikron atmainos potipiui BA.1 vakcinų (Comirnaty). Kviečiame registruotis vakcinacijai sustiprinamąja doze nuo COVID–19 60 metų ir vyresnius gyventojus , taip pat sergančius lėtinėmis ligomis. Kitų amžiaus grupių gyventojai galės registruotis vakcinacijai šiomis vakcinomis nuo šių metų spalio 5d.

Išsamesnė informacija https://koronastop.lrv.lt/lt/naujienos/gyventojai-kvieciami-skiepytis-sustiprinanciaja-adaptuotos-covid-19-vakcinos-doze

•  Mokamų sezoninio gripo vakcinų INFLUVAC TETRA (kaina – 14,35 Eur).

Kontaktai registracijai:
Naujosios Akmenės poliklinikos registratūra 8 425 56651
Akmenės poliklinikos registratūra 8425 59271
Ventos poliklinikos registratūra 8 425 39335

Kitos mūsų naujienos

GYVENTOJŲ  DĖMESIUI

PRANEŠIMAS APIE VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS AKMENĖS RAJONO PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRO REORGANIZAVIMĄ Vadovaujantis 2023 m. birželio 26 d. Akmenės rajono savivaldybės tarybos  sprendimu reorganizuojama viešoji įstaiga

Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizacijos procesą

Viešosios įstaigos Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir viešosios įstaigos Naujosios Akmenės ligoninės reorganizavimo sąlygų aprašas (toliau – Aprašas) nustato viešosios įstaigos Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir viešosios įstaigos Naujosios Akmenės ligoninės reorganizavimo tikslą, būdą ir tvarką.