INFORMACIJA APIE NEMOKAMUS HEPATITO C TYRIMUS

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
  • Ši paslauga teikiama asmenims, gimusiems 1945–1994 m. ir nepriskiriamiems rizikos grupei. Apmokama vienam asmeniui suteikta viena paslauga. Anti-HCV testas neatliekamas, jei pacientui jau buvo nustatytas teigiamas šio testo rezultatas. Paslaugą skiria šeimos gydytojas.
  • Ši paslauga teikiama rizikos grupės asmenims – asmenims, kurių šeimos nariui diagnozuotas hepatitas C, asmenims, kurie aktyviai vartoja švirkščiamuosius narkotikus, yra užsikrėtę ŽIV infekcija, ir asmenims, gydomiems priklausomybės ligų klinikose, neatsižvelgiant į amžių ir lytį. Anti-HCV testas neatliekamas, jei pacientui jau buvo nustatytas teigiamas šio testo rezultatas.

 

Paslaugą skiria šeimos gydytojas arba gydytojas, teikiantis pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas.

 

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją arba į įstaigos registratūros darbuotojus.

Kitos mūsų naujienos

GYVENTOJŲ  DĖMESIUI

PRANEŠIMAS APIE VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS AKMENĖS RAJONO PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRO REORGANIZAVIMĄ Vadovaujantis 2023 m. birželio 26 d. Akmenės rajono savivaldybės tarybos  sprendimu reorganizuojama viešoji įstaiga

Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizacijos procesą

Viešosios įstaigos Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir viešosios įstaigos Naujosios Akmenės ligoninės reorganizavimo sąlygų aprašas (toliau – Aprašas) nustato viešosios įstaigos Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir viešosios įstaigos Naujosios Akmenės ligoninės reorganizavimo tikslą, būdą ir tvarką.