Apie Akmenės rajono psichikos sveikatos centrą

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Šiuo, visiems neramiu laikotarpiu reikia nepamiršti ne tik rūpintis artimaisiais, bet ir savimi ir savo sveikata.
Jei jaučiate nerimą, baimę ir norite pasikalbėti su specialistais – kreipkitės į Akmenės rajono psichikos sveikatos centrą.
Norėdami užsiregistruoti pas gyd. psichiatres, psichologę ar reikia individualių socialinių konsultacijų, skambinkite – 8 425 57 051.
Primename apie mūsų įstaigoje dirbančius darbuotojus: 👇
𝑮𝒚𝒅. 𝒑𝒔𝒊𝒄𝒉𝒊𝒂𝒕𝒓𝒆̇𝒔: 𝑱𝒐𝒍𝒂𝒏𝒕𝒂 𝑨𝒌𝒂𝒗𝒊𝒄𝒌𝒊𝒆𝒏𝒆̇ 𝒊𝒓 𝑽𝒊𝒓𝒈𝒊𝒏𝒊𝒋𝒂 𝑲𝒓𝒊𝒔𝒕𝒊𝒏𝒂𝒊𝒕𝒊𝒆𝒏𝒆̇ ir norime trumpai pristatyti kokiais klausimais galite kreiptis į Psichikos sveikatos centro gydytojus psichiatrus:
🩺 Suaugusiųjų psichikos sutrikimų diagnostika, gydymas;
🩺 Priklausomybės ligų diagnostika, gydymas;
🩺 Vaikų psichikos sutrikimų diagnostika, gydymas;
🩺 Lietuvos respublikos karių, policijos ir kitų vidaus reikalų pareigūnų, asmenų, sulaikytų policijos, esančių kardomojo kalinimo vietose, nuteistųjų bei pabėgėlių ir nelegalių migrantų profilaktinis psichikos sveikatos tikrinimas.
Jei norite išsipasakoti ar jus kankina nerimas galite apsilankyti pas mūsų 𝒎𝒆𝒅𝒊𝒄𝒊𝒏𝒐𝒔 𝒑𝒔𝒊𝒄𝒉𝒐𝒍𝒐𝒈𝒆̨ 𝑹𝒊𝒕𝒂̨ 𝑩𝒂𝒍𝒌𝒆𝒗𝒊𝒄̌𝒊𝒆𝒏𝒆̨, kuri jei reikia atliks:
🩺 Psichodiagnostiką (asmenybės, afekto fono, kognityvinių funkcijų, mąstymo, atminties, dėmesio, darbingumo);
🩺Psichokorekciją;
🩺Individualią konsultaciją.
Jei Jums reikia ar norite dalyvauti savipagalbos grupėje, galbūt reikalingos individualios socialinės konsultacijos galite kreiptis į 𝑨𝒌𝒎𝒆𝒏𝒆̇𝒔 𝒓𝒂𝒋𝒐𝒏𝒐 𝑷𝑺𝑷𝑪 𝑷𝒔𝒊𝒄𝒉𝒊𝒌𝒐𝒔 𝒔𝒗𝒆𝒊𝒌𝒂𝒕𝒐𝒔 𝒄𝒆𝒏𝒕𝒓𝒐 𝒔𝒐𝒄𝒊𝒂𝒍𝒊𝒏𝒆̨ 𝒅𝒂𝒓𝒃𝒖𝒐𝒕𝒐𝒋𝒂̨.
Puikiai suprantame, jog dauguma galvojate, kad nereikia kreiptis į psichikos sveikatos centrą ir Jums neprireiks jokios pagalbos iš šio centro, tačiau primename:
🚗 jei turite ar planuojate turėti vairuotojo pažymėjimą, Jums būtinai reikės apsilankyti,
💊 jei Jums yra paskirtos psichotropinės medžiagos gydymo tikslais ir norint jas vežti, taipogi reikalinga pažyma,
🔺jei Jums yra nustatomas girtumas ar narkotinių ir psichotropinių medžiagų kiekis šlapime, teks, taip pat apsilankyti Akmenės rajono PSPC Psichikos sveikatos centre.
Esant reikalui, taipogi, teikiama ambulatorinė psichikos sveikatos slauga PSC ir pacientų namuose.
Primename, kad užsirašyti į nemokamą Akmenės rajono PSPC Psichikos sveikatos centrą galite apsilankę mūsų poliklinikose tiek Akmenėje (S. Daukanto g. 7), tiek Naujoje Akmenėje (Žemaitijos g. 6).

Kitos mūsų naujienos