Sutrikus svekatos būklei ar gydytojui paskyrus procedūras prašome skambinti slaugytojoms, kurios esant būtinybei, suderintu laiku, teikia mobilias slaugos paslaugas pacientų namuose:

• Jučių ir Kivylių teritorijos gyventojus aptarnauja bendrosios praktikos slaugytoja Janina Jonušienė, mob.8 612 68 252;
  • Alkiškių teritorijos gyventojus aptarnauja bendrosios praktikos slaugytoja Rima Kuodienė, mob.8 618  01 348.

PASTABOS:

• Nemokamos slaugos paslaugos Agluonų medicinos punkte ar paciento namuose teikiamos tik asmenims prisirašiusiems prie VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro.
  • Slaugytojų atostogų ar ligos metu dėl slaugos paslaugų prašome kreiptis į Naujosios Akmenės ar Akmenės procedūrų kabioneto slaugytojas,  pagal šeimos gydytojo darbo vietą.

Vyriausioji bendrosios praktikos slaugytoja